11 | Vasic Dusan | FC Uzwil |
10 | Baak Jannic | SC Aadorf |
9 | Conte Marco | FC Glarus |
| Spadavecchia Mario | FC Münchwilen |
8 | Mettler René | FC Lachen/Altendorf |
| Obrist David | FC Uzwil |
7 | Ehrbar Joel | FC Herisau |
| Kramer Marco | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Manz Remy | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
6 | Greuter Luca | FC Dussnang |
| Kurzbauer Joël | FC Wittenbach |
| Vujinovic Aleksandar | FC St.Otmar |
| Widmer Andrin | FC Uznach |
| Yildirim Kaan | FC Herisau |
5 | Bischofberger Andreas | FC Gossau |
| Hinterberger Stefan | FC Ebnat-Kappel |
| Rogg Levin | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
4 | Gönültas Olcay | FC Sarajevo 92 |
| Luginbühl Dennis | SC Aadorf |
| Osta Mauro | FC Gossau |
| Zweifel Gregory | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
3 | Ajdarpasic Alen | FC Neckertal-Degersheim |
| Bruggmann Daniel | FC Gossau |
| Dölger Jeremias | SC Aadorf |
| Edipi Valdrin | FC Flawil |
| Egli Michel | FC Phönix Seen |
| Gomes Goncalves Diogo | FC Herisau |
| Ince Hallil | FC Kreuzlingen |
| Kitolo Jeremmy | FC Frauenfeld |
| lapcevic Aleksandar | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Pereira José | FC Frauenfeld |
| Petrizzo Timo | FC Uznach |
| Pozzy Elija | FC Glarus |
| Reshani Samir | SC Siebnen |
| Stauffacher Lars | FC Dussnang |
| Thönig Jonas | FC Henau |
| Vasiljevic David | FC Glarus |
2 | Aliti Blertan | SC Aadorf |
| Bischof David | FC Herisau |
| Bosshard Stephen | FC Neckertal-Degersheim |
| Diener Jonas | FC Ebnat-Kappel |
| Dovicak David | FC Tuggen |
| Felix Micha | FC Weissenstein Bern |
| Gübeli Benjamin | FC Neckertal-Degersheim |
| Helbling Jürg | FC Uznach |
| Hollenstein Andreas | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Lehmann Nico | FC Neckertal-Degersheim |
| Miranda João Ricardo | FC Buttikon |
| Moser Elias | SC Aadorf |
| Obrist Simon | FC Flawil |
| Sauter Lucas | FC Netstal |
| Schmid Yannick | FC Gossau |
| Stadler Benjamin | FC Dussnang |
| Steiner Philipp | FC Uznach |
| Steiner Simon | FC Uznach |
| Thaqi Petrit | FC Münchwilen |
| Tolino Cristian | FC Herisau |
| Wagner Patrick | FC Dussnang |
| Widmer Frederik | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
1 | Barbieri Matteo | FC Netstal |
| Bernardo Marques Daniel Bruno | FC Glarus |
| Bernet Claudio | FC Uznach |
| Betz Kevin | FC Gossau |
| Bochsler Pascal | FC Uznach |
| Bucher Nico | FC Dussnang |
| Büeler Raffael | FC Flawil |
| Bullaku Eldon | SC Siebnen |
| Carvalho Henrique Manuel | FC Netstal |
| Cucinelli Marco | FC Netstal |
| Elmer Franco | FC Glarus |
| Fakikj Meris | FC Wollerau |
| Ferati Sukri | FC Flawil |
| Figaro Marlon | FC Ebnat-Kappel |
| Frei Raphael | FC Ebnat-Kappel |
| Frischknecht Julian | FC Neckertal-Degersheim |
| Früh Robin | FC Dussnang |
| Gabriel Silas | FC Glarus |
| Gahler Jigme | FC Flawil |
| Gianforte Luca | SC Aadorf |
| Gonçalves João Antonio | FC Netstal |
| Graf Nicola | FC Flawil |
| Hasani Fatos | FC Glarus |
| Hofer Alain | SC Siebnen |
| Huldi Fabian | FC Dussnang |
| Kellenberger Roman | FC Kirchberg |
| Keller Michael | FC Gossau |
| Kessler Corsin | FC Dussnang |
| Kocic Nikola | FC Uzwil |
| Kuhn Roger | FC Rapperswil-Jona |
| Kuster Jan | FC Uznach |
| Lieberherr Ron | FC Neckertal-Degersheim |
| Loprete Simone | FC Gossau |
| Manz Nico | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Meier Mirco | SC Aadorf |
| Meng Nico | FC Neckertal-Degersheim |
| Meng Sandro | FC Neckertal-Degersheim |
| Mujkanovic Edin | FC Wil 1900 |
| Müller Marvin | FC Herisau |
| Oertig Mirco | FC Flawil |
| Panik Bekim | SC Aadorf |
| Pozhari Melbronit | FC Münchwilen |
| Roth Joel | FC Ebnat-Kappel |
| Rutz Jeffrey | FC Gossau |
| Singh Pavel | FC Gossau |
| Soares Oliveira Miguel | SC Aadorf |
| Stalder Fabian | SC Aadorf |
| Steinmann Claude | FC Dussnang |
| Susic Marko | FC Herisau |
| Uemit Orhan | FC Herisau |
| Ugur Enis Yaman | FC Uznach |
| Vieira Leandro | FC Netstal |
| Wanner Remo | FC Herisau |
| Weber Severin | FC Niederstetten |
| Weyer Joel | FC Dussnang |
| Wider Noah | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Wieland Florian | FC Herisau |