22 | Krasniqi Leart | FC St. Gallen 1879 |
18 | Rechenbach Ruben | US Schluein Ilanz |
15 | Signer Noah | FC Uzwil |
11 | Etoundi Samba Alexandre | FC Ellikon Marthalen |
| Nolfo Lorenzo | FC Sedrun/Disentis |
10 | Hunkeler Nico | FC Gossau |
| Nuredini Enhar | FC Uzwil |
| Ramaj Rinor | FC Speicher |
| Villaman Cocco Leonardo | FC St. Gallen 1879 |
9 | Heule Jamie | FC Widnau |
| Rickenbach Manuel | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
8 | Mota Ruben | FC St.Otmar |
| Toggenburg Livio | Chur 97 |
| Varano Nico | FC Au-Berneck 05 |
7 | Alves Pimenta Diego | FC Gossau |
| Bächer Fabian | FC Frauenfeld |
| De Simeis Alessio | FC Steinach |
6 | Betl Ramon | FC Gossau |
| Pelican Manuel | CB Lumnezia |
| Schmid David | Chur 97 |
| Svarqa Veron | SC Brühl SG |
5 | Gemperli Silas | FC Zuzwil |
| Genovese Salvatore | SC Bronschhofen |
| Krkalovic Danko | FC Wil 1900 |
| Mettler Alessandro | Chur 97 |
| Stieger Enea | FC Winkeln SG |
| Valentin Yeral | FC St.Otmar |
4 | Collaku Mike Leon | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Harder Gian Tom | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Higueros Jose | SC Brühl SG |
| Islami Lorik | FC Au-Berneck 05 |
| Keiser Patrik | FC Bazenheid |
| Koller Alessandro | FC Teufen |
| Lanter Joël | FC Steinach |
| Schmid Leandro | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Strugalovic Nedeljko | FC Teufen |
3 | Besio Diego | FC Gossau |
| Caduff Nico | US Danis-Tavanasa |
| Fritsche Luca | FC Winkeln SG |
| Holderegger Fabio | US Schluein Ilanz |
| Kreis Matteo | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Mislimi Sinan | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Qunaj Valerio | FC Besa |
| Rechsteiner Remo | FC Teufen |
| Trounce Jamie | FC Gossau |
| Yusuf Maruf Mohamed | SC Brühl SG |
2 | Ahmeti Ilir | KF Dardania St. Gallen |
| Bertagnoli Alessio | FC Uzwil |
| Besic Kenan | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Buchmann Jamie | FC Zuzwil |
| Celik Mehmet | Chur 97 |
| Crameri Noé | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| De Lazzer Mattia | FC Teufen |
| De Simone Carmine | FC Ellikon Marthalen |
| Giusti Moledo Massimo | SC Brühl SG |
| Herzog Philipp | FC Widnau |
| Imboden Eliah | FC Uzwil |
| Inauen Raoul | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Jashari Ledion | FC Frauenfeld |
| Kelati Kokob | SC Brühl SG |
| Kovacevic Filip | FC Flawil |
| Mutschler Noah | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Romano Leandro | FC Uzwil |
| Selimi Suhejb | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Steinemann Lian | FC Uzwil |
| Stieger Jeremy | FC Teufen |
| Truong Kenny | SC Brühl SG |
| Uka Adonis | FC Frauenfeld |
| Weibel Yannick | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Zagradanin Mateja | FC Zuzwil |
1 | Altwegg Janik | FC Stammheim |
| Brunner Eric | FC Gossau |
| Cakmak Firat | FC Teufen |
| Caliandro Adrian | FC Teufen |
| Candeloro Dajan | Chur 97 |
| Carigiet Aurelio | US Danis-Tavanasa |
| Carvalho de Oliveira Emanuel | Chur 97 |
| Corrado Matteo | Chur 97 |
| Cucciniello Eduardo | FC Frauenfeld |
| De Santis Mirio | FC St.Otmar |
| Di Gennaro Alex | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Dilitz Sven | FC Zuzwil |
| Durisch Raul | FC Zuzwil |
| Eisenring Jason | FC Uzwil |
| Friedlein Sebastian | FC Au-Berneck 05 |
| Gafuri Valdrin | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Goncalves Nedic Kristian | FC Ems |
| Herbel Aron | FC Winkeln SG |
| Hertle Leandro | FC Zuzwil |
| Höhener Mauro | FC Teufen |
| Hug Fabrice | FC Gossau |
| Inauen Luan | FC Heiden |
| Kramer Roman | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Krucker Silas | FC Zuzwil |
| Lanfranchi Damiano | Chur 97 |
| Lucic Ivano | FC Altstätten |
| Manser Oliver | FC Gossau |
| Mürner Fabrice | SC Bronschhofen |
| Nickel David | FC Teufen |
| Paulin Noa | US Schluein Ilanz |
| Petrovic Marko | FC Uzwil |
| Petuck Kilian | SC Brühl SG |
| Rellstab Jannik | FC Frauenfeld |
| Salahi Labinot | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Schmid Jerry | FC Frauenfeld |
| Stiendl Samuel | FC Widnau |
| Toejang Kunga Karanja | SC Brühl SG |
| Uzunovic Anes | FC Uzwil |
| Vatrella Ruven | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Veizai Nikolaos | FC Rorschach-Goldach 17 |
| Walther Tim | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Wegmüller Janis | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Wild Kian | FC Flawil |
| Zierhofer Rouven | FC Zuzwil |