14 | Giordano Giuseppe | FC Linth 04 |
| Höhener Fabrice | FC Teufen |
12 | Vogt Marco | FC Neukirch-Egnach |
10 | Mujkanovic Mirnes | FC Appenzell |
| Rashiti Albin | FC Ems |
| Schubiger Davide | FC Teufen |
9 | Altherr Luca | FC Gossau |
| Forster Glen | FC Abtwil-Engelburg |
| Muratoski Emir | FC Widnau |
8 | de Matos Marques Diogo Alexandre | FC Romanshorn |
| Hinder Yann | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Marku David | FC Uzwil |
7 | Casadio Geronimo | FC Gossau |
| Ciullo Marco | FC Arbon 05 |
| Mohamed Abdilahi Awed Abdifatah | SC Brühl SG |
6 | Macic Dominik | FC Balzers |
| Niedermann Timo | FC Niederwil |
| Schnurrenberger Colin | FC Arbon 05 |
| Wider Noah | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
5 | Frei Fabio | FC Henau |
| Makia Gabriel | FC Gossau |
| Micevski Ricard | FC Ems |
| Moser Andrin | FC Neukirch-Egnach |
| Neziraj Tomas | FC Bischofszell |
| Raimovic Daris | FC Neukirch-Egnach |
| Vukcevic Nicola | FC Gossau |
4 | Buhl Sebastian | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Dierauer Tobias | FC Au-Berneck 05 |
| Fecker Alexander | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Garcia Herreros Naim Nicolas | FC Winkeln SG |
| Klarer Ramon | FC Romanshorn |
| Krishnakumar Kieshor | FC Uzwil |
| Vasic Nikola | FC Rapperswil-Jona |
3 | Albin Bytyqi | FC Amriswil |
| Ali Elmi Mohamed | FK Jedinstvo SG |
| Carvalho Oliveira Vitor Luis | FC Romanshorn |
| Da Silva Pinto Eduardo Luis | FC St.Otmar |
| Höhener Jean Noël | FC Teufen |
| Jöhl Janic | FC Uzwil |
| Ljimani Leon | FC Flawil |
| Medaglia Giulian | FC Wettswil-Bonstetten |
| Membrino Nunez Alessandro | FC Rapperswil-Jona |
| Niederer Marco | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Rüegg Nando | FC Linth 04 |
| Speck Jan | FC Abtwil-Engelburg |
| Vlacic David | FC Uzwil |
2 | Aerne Aaron | FC Neukirch-Egnach |
| Canoski Muhammed | AS Calcio Kreuzlingen |
| Cerny Lion | FC Uzwil |
| Corazza Andrin | FC Gossau |
| Di Liberto Alessio | FC Sarajevo 92 |
| Djana Alfa Manuel | FC Winkeln SG |
| Eugster Janik | FC Gossau |
| Fatzer Dylan | SC Brühl SG |
| Fazliu Agan | FC St. Margrethen |
| Federer Joel | FC Au-Berneck 05 |
| Gürgen Efe | FC Gossau |
| Högger Kevin | FC Abtwil-Engelburg |
| Jäger Noah | FC Neckertal-Degersheim |
| Karisan Burak | FC Romanshorn |
| Karisik Kevin | FC Walenstadt |
| Kocic Nikola | FC Uzwil |
| Kuzmanovic Mirko | FC Abtwil-Engelburg |
| Lamorte Carlo | FC Au-Berneck 05 |
| Lenjani Selami | FC Rapperswil-Jona |
| Lovric David | FC Arbon 05 |
| Mehmeti Albinot | FC Wil 1900 |
| Müller Nico | FC Neukirch-Egnach |
| Oroshi Rikard | FC Kreuzlingen |
| Quinto Senan | FC Ems |
| Riedi Maxim | FC Einsiedeln |
| Salihi Andi | FC Wil 1900 |
| Sprecher Noel | FC Bad Ragaz |
| Torlakovic Marko | SC Brühl SG |
| Vangu Mavin | FC Witikon |
1 | Acan Manuel | KF Labinoti |
| Allenspach Janis | FC Münsterlingen |
| Andraska Joshua | FC Teufen |
| Anthenien Julian | FC Romanshorn |
| Azizi Elham | KF Dardania St. Gallen |
| Bachmann Lukas | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Bachofner Marius | FC Uzwil |
| Barbaca Nino | FC Bonaduz |
| Bont Damian | FC Arbon 05 |
| Bozic Marko | FC Gossau |
| Chelebiu Jasmin | KF Dardania St. Gallen |
| Chionga Ledson Bladmiro | FC Romanshorn |
| Dähler Nicolas | FC Teufen |
| Demaj Altin | FC Gossau |
| Dosunmu Boluwatife | FC Bülach |
| Eberle Moris | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Egger Jeremy | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Fasel Mino | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Friederich Luca | FC Romanshorn |
| Gashi Fabian | FC St. Margrethen |
| Giger Marc | FC Schaffhausen |
| Haselbach Sascha | FC Abtwil-Engelburg |
| Heeb Ramon | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Höhener Brian | FC Steinach |
| Höhener Jordan | FC Winkeln SG |
| Imeroski Anis | FC Sarajevo 92 |
| Kleine Leon | SC Brühl SG |
| Kolev Ivan | FC Bad Ragaz |
| Laketic Mihailo | FC Herisau |
| Lanfranchi Valerio | Chur 97 |
| Ledermann Joël | FC Amriswil |
| Mansaray Alhaji Ahmid | KF Dardania St. Gallen |
| Manser Iven | FC Abtwil-Engelburg |
| Markovic Aleksa | SC Brühl SG |
| Marzouki Younes | FC Abtwil-Engelburg |
| Melim Almeida Ruben | FC Winkeln SG |
| Memeti Blerant | FC Weesen |
| Micevski David | FC Landquart |
| Morina Mendjeart | FC Gossau |
| Müller Maurus | FC Bonaduz |
| Munoz Martinez Daniel | FC Winkeln SG |
| Murati Suad | FC Au-Berneck 05 |
| Musa Lars | FC Tägerwilen |
| Neder Alexandru | FC Gossau |
| Neuhauser Dominik | FC Bischofszell |
| Nzesila Jonathan | FC Emmenbrücke |
| Ristic Stefan | FC Uzwil |
| Rufati Albin | KF Dardania St. Gallen |
| Schällebaum Robin | FC Uzwil |
| Schiess Silvan | FC Balzers |
| Schönenberger Rouven | FC Uzwil |
| Seger Ramon | FC Romanshorn |
| Selmanaj Fabian | FC Speicher |
| Senn Noel | FC Rotmonten SG |
| Spasovski Philip | FC Uzwil |
| Stacher Siro | FC Romanshorn |
| Steiger Yven | FC Gossau |
| Stolz Cedric | FC Neukirch-Egnach |
| Takats Milan | FC Uzwil |
| Thüler Jason | FC Speicher |
| Vellaiyan Roshan | FC Winkeln SG |
| Weibel Joel | FC Henau |
| Wiedermann Gambarte Dominik | FC Romanshorn |
| Zill Andreia | FC Henau |